اقامت در کیش برای تفریحات شبانه کیش

تاریخ انتشار: 9 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 251

چکیده : چند روز در کیش اقامت داشته باشیم؟ و کجاها بگردیم؟ گشت شهری دور جزیره از ساعت 3 بعد از ظهر شروع می شود و موقع غروب خورشید در یک مکان زیبا ختم می شود.

چند روز در کیش اقامت داشته باشیم؟ و کجاها بگردیم؟ گشت شهری دور جزیره از ساعت 3 بعد از ظهر شروع می شود و موقع غروب خورشید در یک مکان زیبا ختم می شود.

ماشین های گشت شهری تقریبا ساعت 3 بعداز ظهر در مقابل هتل اقامت گرشگران می ایستند و آن ها را سوار می کنند و یک گشت داخل جزیره می زنید و شهر زیرزمینی کاریز، درخت سبز و شهر باستانی حریره را هم می بنید و هنگام غروب خورشید به کشتی یونانی می رسند که به جرات می تواند گفت این یکی از زیباترین مناظری است که هنگام غروب می توان در جزیره کیش تماشا کرد و بعد هم در انتهای گشت شهری به مرکز خرید پدیده می روند.

قسمت هیجان انگیز این گردش را می توان در شب و در کنار کشتی یونانی تجربه کرد. این برنامه از ظهر شروع می شود و تا ساعت 7 بعد از ظهر طول می کشد.

اقامت در کیش برای تفریحات شبانه

اقامت در کیش برای تفریحات شبانه کیش
از این برنامه های زنده شبانه می توان به جنگ ‌های شبانه کیش اشاره کرد که هر شب از ساعت 9 شب شروع می‌ شوند و تا پاسی از شب ادامه دارند. این برنامه‌ ها به دلیل اینکه در منطقه آزاد کیش اجرا می ‌شوند با بقیه برنامه‌ های اجرا شده در ایران بسیار متفاوت است. بلیط این برنامه‌ ها را می ‌توانید از هتل‌ های اقامتی خود و یا از سایت‌ های معتبر خریداری کنید.

جزیره زیبای کیش تعداد بی شماری رستوران دارد که برخی از آن ها به دلیل اجرا زنده موسیقی و برخی برنامه‌ های مرفه و شاد برای تفریحات شبانه بسیار عالی هستند. البته قیمت این رستوران‌ ها از دیگر رستوران ‌های موجود در جزیره گران ‌تر است. جنگ های شبانه از برترین تفریحات شب های کیش به شمار می آیند.

جنگ‌های شبانه اغلب مواقعی برگزار می‌شوند که بازارها و مراکز خرید کیش باز نباشند. در این زمان افراد به دنبال مکانی برای تفریح و سرگرمی می‌گردند و جنگ‌های شبانه کیش انتخاب خوبی در میان جاهاي ديدني كيش در شب به نظر می‌رسد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃