لاغری با کمترین هزینه با بهترین گن لاغری زنانه

تاریخ انتشار: 15 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 152

بهترین گن لاغری زنانه، زندگی در عصر امروزی با ترکیبات زندگی شهری و فعالیت محدود در کنار غذاهای فوری دستاوردی جزء اضافه وزن و چاقی نداشته و اکثر افراد با این مسئله آشنایی خوبی دارند. داشتن بدنی ایده‌آل و روی فرم برای همه مهم است ولی بانوان به این موضوع توجه ویژه ای نشان میدهند. برای زیباتر نشان دادن هیکل و لاغری راه های مختفی وجود دارد اما گزینه گن لاغری همیشه کاربردی بوده و مورد استفاده قرار گرفته است. در این مقاله از آبی بیوتی با ما همراه باشید تا گن لاغری را به خوبی بررسی کنیم.

گن لاغری زنانه چیست؟

گن لاغری یک پوشش بسیار راحت است که کشسانی بالایی دارد. جنس نخ و پنبه به کاررفته در این پوشش متفاوت است و علاوه بر کش آمدن عرق را نیز به خود جذب میکند. بهترین مثال برای معرفی گن لاغری، کش هایی است که در لباس های مختلف به کار رفته، فرض کنید که کل یک پوشش از جنس کش باشد. البته گن لاغری بافتی نرم و لطیف دارد که باعث آزار پوست بدن نمی‌شود. به طور کلی کارکرد این پوشش فشار آوردن به چربی ها و جمع کردن آنهاست که باعث خوش فرم تر دیده شدن بدن می شود.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین شکم بند لاغری را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین گن لاغری زنانه

جنس پلی آمید
جنس لاتکس
نوع گن شکمی
نحوه بسته شدن قزن
ویژگی‌های تخصصی گن فنردار/طبی
جنس پلی آمید
نحوه بسته شدن چسبی
جنس اسپاندکس/لاتکس/نخ
نوع گن شکمی
نحوه بسته شدن زیپ
ویژگی‌های تخصصی گن طبی
جنس لاکرا
نوع گن شکمی
نحوه بسته شدن قزن
ویژگی‌های تخصصی گن فنردار

گن ساعت شنی ساخت کشور کلمبیا در سایزهای مختلف و بهترین کیفیت و بروزترین تکنولوژی پارچه می باشد. دارای 6 ردیف قزن ریگلاژ و 9 فنر برای جلوگیری از تا خوردگی و 'لول شدن است. برای فرم دهی بهتر به کمر و پهلو ها دارای 6 ردیف قزن، برای ریگلاژ به سایز دلخواه می باشد. جنس: لاتکس طبیعی، با رویه کتان ضد حساسیت های پوستی و مناسب برای استفاده مجلسی، روزانه و هنگام ورزش می باشد. کاهش سایز4-3 سانتیمتر به هنگام پوشیدن است.

نحوه بسته شدن زیپ/قزن

 گن لاغری  روشی اعجاب انگیز برای کاهش یک تا دو سایز از بدن کمک به کاهش وزن و محکم کردن بدن فرم دهی عالی به بدن حالت دهی به باسن ایجاد وضعیت مناسب و صحیح در حالت بدن جلوگیری از تشکیل سلولیت امکان استفاده پس از دوران بارداری عدم ایجاد مشکل در فعالیت های روزانه ضد باکتری و ضد حساسیت دارای تکنولوژی نساجی بدون درز مناسب برای استفاده روزمره است .

جنس پلی آمید
نحوه بسته شدن قزن
جزئیات - مکانیزم عملکرد : گرمایش حرارت طبیعی- جنس الیاف : نئوتکس هوشمند- بهبود دهنده تناسب اندام- موثر در لاغری پهلوها و دور کمر- افزایش دهنده دمای مرکزی بدن(فرایند تعریق و چربی سوزی)- قابل استفاده حین انجام ورزش آیروبیک ، پیاده روی و ...- قابل استفاده حین انجام فعالیت های عادی روزمره- کاهش دهنده سریع وزن- موثر در فرایند چربی سوزی- قابل استفاده برای خانم ها و آقایان

شکم بند لاغری هات شیپر جدیدترین محصول شرکت HOT SHAPERS استفاده از جنس Neotex TM باعث افزایش درجه حرارت بدن شده و سبب تعریق زیاد بدن می شود که موجب چربی سوزی سریع خواهد شدجهت چربی سوزی و لاغر کردن شکم و پهلوها می باشد

جنس پلی استر
نحوه بسته شدن چسبی
جنس پلی استر

شلوار لاغری هات شیپر ؛ هم برای خانم ها و هم آقایان، ساخته شده از الیاف نئوتکس، بسیار مناسب برای ورزش هایی همچون ایروبیک، پیاده روی، بدنسازی و سایر ورزش های هوازی، فرم دهنده پاها، ران و باسن، افزایش تعرق نسبت به حالت عادی وقتی این شلوار را می پوشید. جذب تعرق توسط لایه ی زیرین و عدم نفوذ به لایه ی رویی، همچنین می توان این شلوار را زیر شلوار دیگری هم پوشید

جنس لاکرا
نوع گن یکسره
نحوه بسته شدن قزن
ویژگی‌های تخصصی گن بدون درز
جنس پلی استر/پلی آمید
نوع گن شکمی
نحوه بسته شدن قزن
ویژگی‌های تخصصی گن فنردار

گن های لاغری زنانه برند مینل دارای طرح های شکم بند، گن شورتی و گن شورتی پادار می باشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است. این گن ها در رنگ های سفید و کرم تولید و عرضه می گردند.

جنس لاکرا
نوع گن شکمی
نحوه بسته شدن قزن
ویژگی‌های تخصصی گن فنردار
جنس پلی استر/پلی آمید
نحوه بسته شدن چسبی
جنس پلی استر/پلی آمید
نحوه بسته شدن چسبی

گن طبی لیفت و لاغری یوتاب از پارچه نانو تشکیل شده است که با طراحی خاص و منحصر به فرد خود نواحی شکم و پهلو ها را تا قبل از معده پوشش داده و با حالت بالا کشندگی خود ناحیه باسن را آزاد گذاشته و حالت لیفت ایجاد می کند. استفاده مداوم از گن لاغری و لیفت یوتاب باعث کوچک شدن سایز موضعی ناحیه شکم و پهلو حالت گرفتن ناحیه باسن می شود.

جنس پلی آمید
نحوه بسته شدن چسبی
نحوه بسته شدن زیپ

شلوار و شلوارک لاغری بادی پیو بل بشل: 1. از زیر سینه تا بالای زانو ( بدون لاغری در قسمت باسن) 2. از کمر تا بالای زانو میکرو ماساژ ملایم و دائمی پوست • افزایش دهنده دمای بدن • تاثیر ملایم بر نسوج چربی • افزایش جریان خون• افزایش جریان لنف• ضد آلرژی و حساسیت• ایجاد جریان هوا بین سطح پوست و گن • ترمیم و نوسازی پوست • کاهش توده های چربی انباشته در زیر سطح پوست •

جزئیات دارای سه لایه: 1-لایه داخلی از جنس کتان 2-لایه لاتکس 100% گیاهی3-پلی استر کشیساخت کشور بلژیک
جنس پلی استر/پلی آمید
نحوه بسته شدن چسبی

گن طبی لیفت و لاغری یوتاب از پارچه نانو تشکیل شده است که با طراحی خاص و منحصر به فرد خود نواحی شکم و پهلو ها را تا قبل از معده پوشش داده و با حالت بالا کشندگی خود ناحیه باسن را آزاد گذاشته و حالت لیفت ایجاد می کند. استفاده مداوم از گن لاغری و لیفت یوتاب باعث کوچک شدن سایز موضعی ناحیه شکم و پهلو حالت گرفتن ناحیه باسن می شود.

جنس پلی استر
نحوه بسته شدن چسبی
جنس پلی استر

شلوار لاغری هات شیپر ؛ هم برای خانم ها و هم آقایان، ساخته شده از الیاف نئوتکس، بسیار مناسب برای ورزش هایی همچون ایروبیک، پیاده روی، بدنسازی و سایر ورزش های هوازی، فرم دهنده پاها، ران و باسن، افزایش تعرق نسبت به حالت عادی وقتی این شلوار را می پوشید. جذب تعرق توسط لایه ی زیرین و عدم نفوذ به لایه ی رویی، همچنین می توان این شلوار را زیر شلوار دیگری هم پوشید. داخل بسته بندی این محصول چسب لاغری و فرم دهنده عضلات پا وجود دارد که بصورت هدیه داخل بسته بندی قرار دارد.

جنس نایلون
نوع گن شکمی
نحوه بسته شدن قزن
ویژگی‌های تخصصی گن فنردار
جنس پلی آمید
نوع گن یکسره
نحوه بسته شدن کشی
ویژگی‌های تخصصی گن سوتین دار

انواع گن لاغری ؟

گن های لاغری مدل های مختلفی دارند و علت این تفاوت در مدل این است که هر فرد با توجه به فرم بدنش نیاز به رفع چربی ها در قسمت های مختلفی را دارد. ممکن است فردی نیاز به کوچکتر نشان دادن ران های خود داشته باشد، گاهی در قسمت شکم و پهلو نیاز به استفاده از گن لاغری است، برخی افراد نیز دوست دارند سینه های خود را خوش فرم تر نشان دهند. به همین دلیل مدل های زیادی از گن های لاغری وجود دارد که بر حسب نیاز میتوانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه به معرفی چند نوع از گن لاغری می‌پردازیم:

 • گن لاغری شلوارکی: این گن ها برای لاغرتر نشان دادن پاها و خوش فرم بودن باسن استفاده میشوند، به صورت شلوارک هستند و به راحتی میتوانید آن‌ را بپوشید.
 • گن لاغری شورتکی برای شکم و پهلو:این مدل گن مانند شورتک کوتاهی است که قسمت بالایی آن تا زیر سینه می‌آید و برای جمع کردن شکم و پهلو می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • گن لاغری شکم و پهلو:این مدل گن مانند مدل قبلی حالت شورتکی ندارند و به صورت مجزا به دور شکم و پهلو پوشیده میشود.
 • گن لاغری سرتاسری:گن لاغری سرتاسری از ران ها تا بالای سینه را شامل میشود و به صورت یه سرهمی پوشیده میشود. از این مدل گن برای پوشیدن لباس های مجلسی میتوان استفاده کرد.

گن لاغری چگونه کار می کند؟

همان طور که قبل تر اشاره کردیم، گن های لاغری دارای کشسانی بالایی هستند و در مدل هایی از آن ها از فنر هم استفاده شده است. کار اصلی این پوشش ها جمع کردن چربی ها و فشرده سازی آنها در یک منطقه است که باعث زیباتر نشان دادن هیکل فرد میشود. در بعضی افراد به دلیل زایمان، چاق و لاغر شدن مداوم، مصرف غذاهای ناسالم، عدم تحرک کافی و ... چربی ها به صورت شل و آویزان هستند؛ به همین علت استفاده از گن لاغری بسیار برایشان مناسب است. گن ها با خاصیت چسبان بودن چربی ها و پوست آویزان را در منطقه ای جمع میکنند و بدن فرد را خوش فرم تر نشان میدهند.

نکات مهم و درخور توجه در خصوص خرید گن لاغری زنانه

خرید گن لاغری در نگاه اول کار سختی به نظر نمی‌آید ولی اگر یک سری نکات را رعایت نکنید استفاده از گن لاغری را برای شما آزاردهنده خواهد شد. در خرید گن لاغری به نکات زیر توجه کنید:

 • قیمت گن نسبت به کارآیی: برای خرید گن لاغری حتما به خوبی تحقیق کنید. در بازار تولیدکنندگان متفاوتی اقدام به تولید گن لاغری کرده‌اند اما همه‌ی گن ها آماده انجام بهترین کارکرد برای شما نیستند. حتما قیمت و کارآیی گن را به خوبی بسنجید و متناسب با بودجه خودتان بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • جنس گن:گن های لاغری با توجه به کارکردی که دارند ( فشرده سازی چربی) باید دارای جنس با مقاومت بالایی هم باشند. زیرا، در صورتی که از جنس مرغوبی برخوارد نباشند به زودی دچار پارگی یا در رفتن الیاف شده و کارآمدی خود را از دست می دهند.
 • سایز گن:اگر گن لاغری را بزرگتر انتخاب کنید هیج فایده ای برای شما نخواهند داشت و عمل لاغری را انجام نمیدهد و اگر سایز گن را خیلی کوچک انتخاب کنید باعث آزار و بروز چین و چروک روی پوست میشود. برای خرید گن با یک متر اندازه خود را بگیرید و متناسب با جدول راهنمای خرید گن، انتخاب خوبی داشته باشید.
 • قابلیت شستشو:دقت کنید که گن لاغری حتما باید قابلیت شستشو داشته باشد. گن های لاغری به دلیل چسبیدن به بدن باعث تعریق شده و باید عرق را به خود جذب کنند که باعث خیس شدن لباس اصلی یا عرق سوز شدن فرد نشود. به قابل شستشو بودن گن توجه کنید.
 • کاربرد گن:هدف خود را از خرید گن مشخص کنید و بعد اقدام به خرید کنید! اگر گن را برای لاغری شکم میخواهید نیازی به خرید گن سرتاسری ندارید. متناسب با هدف لاغری خود گن مورد نظرتان را خریداری کنید.
 • رنگ گن لاغری: اکثر گن های موجود در بازار رنگ پوست هستند. اگر برایتان مهم است که گن حتما رنگ لباستان باشد در خریدتان این نکته را لحاظ کنید. گن های لاغری معمولا در سه رنگ کرم، سفید و مشکی تولید میشوند.

بهترین گن لاغری شکم و پهلو دارای چه ویژگی‌هایی می باشد؟

گن لاغری شکم و پهلو میتواند به شکل شورتکی یا به صورت گن ساعت شنی که دارای فنر است، باشد. این گن ها باید به خوبی فرم پهلوها را حفظ کرده و تا جایی که ممکن است چربی های این ناحیه را فشرده کند. گن شکم و پهلو باید خاصیت جذب عرق را داشته باشد و عرق را به خود جذب کند.

چه افرادی به پوشیدن گن لاغری نیاز دارند؟

کسانی که به دلایل مختلف دارای چربی در نقاط مختلف بدن هستند و مایل هستند که هیکل بهتری داشته باشند میتوانند از گن لاغری استفاده کنند. گن لاغری فقط باعث لاغرتر نشان دادن فرد به مدت کوتاه نمیشود بلکه شخص با استفاده مداوم گن لاغری میتواند به مرور سایز خود را کاهش داده و وزن کم کند.

بررسی مزایای استفاده از گن لاغری شکم و پهلو

 • باریکتر نشان دادن گودی و انحنای بدن: از زیبایی های بدن هر خانم انحنای کنار پهلوها است که باعث زیباتر شدن هیکل شخص میشود. با استفاده از گن لاغری این گودی بیشتر به چشم می‌آید و زیبایی فرد را دوچندان میکند.
 • مقرون به صرفه است:با استفاده از گن لاغری در کنار رژیم غذایی میتوانید سایز خود را به مرور کاهش دهید و هزینه های گزاف قرص و دارو یا حتی جراحی های خطرناک را از دوش خود بردارید.
 • مخفی از دید دیگران:گن های لاغری بدون اینکه مشخص باشد به شما زیبایی میبخشند. این گن ها در زیر لباس و همرنگ پوست بدن هستند و اصلا قابل مشاهده نمی‌باشند.
 • بهبود وضعیت ایستادن و نشستن:گن های لاغری باعث بهتر ایستادن و بهبود وضعیت نشستن فرد میشود و به علت نگهداری از شکم و پهلو ناخودآگاه حالت نشستن و ایستادن فرد رو بهتر میکنند.

سوالات متداول درباره بهترین گن لاغری زنانه

 1. آیا استفاده از گن لاغری تأثیرگذار است؟

  به علت فشاری که گن روی بدن ایجاد میکند باعث می‌شود که فرد کمتر غذا بخورد و زودتر احساس سیری کند. با این حال شخص در کنار گن لاغری برنامه ورزش و تغذیه مناسب داشته باشد قطعا به نتیجه دلخواه خواهد رسید.

 2. آیا گن لاغری ها می توانند برای کاهش درد پشت مفید باشند؟

  بله، استفاده از گن لاغری باعث بهبود وضعیت نشستن و ایستادن شده و در نهایت کاهش درد را در برخی نقاط به همراه خواهد داشت.

 3. آیا استفاده از گن لاغری ها مضر است؟

  در حالتی که گن های غیراستاندارد را استفاده کنید که فقط باعث تعریق بیش از اندازه شوند، ممکن است قسمت زیادی از آب بدن را از دست دهید و برای بدن ایجاد مشکل کنید. .

 4. آیا استفاده از گن لاغری زنانه موجب کاهش اندازه شکم و سینه می شود؟

  شما در کنار ورزش و رژیم غذایی میتوانید به مرور با گن های لاغری سایز خود را کم کنید و به هیکل ایده‌آل خود برسید.

 5. چگونه باید گن لاغری زنانه را استفاده کرد؟

  گن های لاغری مانند لباس هستند و به راحتی میتوانید آنها را بپوشید.

 6. آیا گن لاغری زنانه برای همه مناسب است؟

  برای افرادی که قصد کاهش سایز دارند مناسب است و میتوانید از آنها استفاده کنید.

 7. آیا برای داشتن نتیجه مطلوب باید گن لاغری زنانه را همراه با رژیم غذایی خاص و ورزش استفاده کرد؟

  گن لاغری به تنهایی میتواند میزان غذا خوردن شما را کاهش دهد.زیرا، فشاری که به شکم و معده می‌آورد باعث زودتر سیر شدن میشود اما بهتر است رژیم غذایی و ورزش را نیز ادامه دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین گن لاغری زنانه همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃