آموزش بستن بند سوتین دکلته

تاریخ انتشار: 27 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 708

بستن بند سوتین دکلته مدل های مختلفی دارد که برای لباس های مجلسی با یقه، سرشانه و پشت باز کاربردی است . این مدل از لباس زیر نسبت به سوتین های معمولی پوشش کمتری داشته و در خوش فرمی سینه ها و داشتن استایلی زیبا نقش موثری دارد . در این مقاله به آموزش بستن بند سوتین دکلته و ترفندهای آن می پردازیم با ما همراه باشید .

چطور بند سوتین دکلته را مخفی کنیم؟

در این قسمت به ترفندهای ساده و کاربردی پنهان کردن بند سوتین دکلته اشاره خواهیم کرد؛ که به کمک آن می توانید در مجالس بدرخشید واستایل زیبایی داشته باشید .

استفاده از سوتین دکلته با بند نامرئی

یکی از ساده ترین راه ها برای پنهان کردن بند سوتین هنگام پوشیدن لباس های دکلته استفاده از بندهای نامرئی به شمار می رود . البته برای استفاده از بندهای نامرئی باید سوتین هایی را انتخاب کنید که امکان تعویض بندهای آن وجود داشته باشد و بتوانید آن را با بندهای نامرئی یا بندهای همرنگ لباس خود جا به جا کنید . اکثر سوتین های دکلته امکان تعویض بند را دارند .

فیکس کردن با بستن بند سوتین دکلته به کمک سنجاق مویی

در صورتی که لباس مجلسی انتخابی شما بندی است و همچنین رنگ بند و پهنای سوتین متناسب با لباس است؛ پنهان کردن بندهای آن کار دشواری نیست . برای این کار تنها به چند عدد سنجاق مویی نیاز دارید . پس به جای اینکه دغدغه پنهان کردن بند سوتین خود را داشته باشید تنها کافیست مراحل زیر را انجام دهید :

 • در ابتدا بند لباس و سوتین را روی هم قرار دهید .

 • به کمک یک سنجاق مویی انتهای دو بند را به کاپ متصل کنید .

 • سپس این کار را برای قسمت پشتی و بند دیگر نیز انجام دهید .

 • انجام این ترفند ساده نتیجه فوق العاده ای به همراه خواهد داشت .

استفاده از سنجاق های کوچک برای بستن بند سوتین به لباس

در صورتی که به جمع کردن و نگهداری سنجاق های زینتی علاقه مند هستید، بهتر است بدانید که استفاده از آن ها برای پنهان کردن بندهای سوتین کاملا کاربردی است؛ مخصوصا زمانی که یقه لباس قایقی یا نسبتا باز باشد .

 • در ابتدا دو سنجاق مناسب انتخاب کنید .

 • سپس بند سوتین را تا قسمت بازوها پایین بیاورید .

 • حالا می توانید به کمک سنجاق بند سوتین را به لباس فیکس کنید .

 • برای بند دیگر نیز همین مراحل را تکرار کنید .

استفاده از اکسسوری های مخصوص بند سوتین

برای پنهان کردن و بستن بندهای سوتین دکلته برای زیر لباس های مجلسی و تاپ های قهرمانی اکسسوری هایی طراحی و تولید شده اند که می توانید از آن ها کمک بگیرید . نحوه استفاده یکی از این اکسسوری ها به شرح زیر است :

در ابتدا بند سوتین خود را از پشت به یکدیگر نزدیک کنید .

سپس هر بند را به یکی از قلاب های این اکسسوری متصل کنید تا فیکس شود .

در این مرحله می توانید با خیال راحت بند سوتین را تا جایی که مشخص نباشد بیرون بیاورید و نسبت به شل شدن و بد فرمی کاپ سوتین خود نگران نباشید .

در صورت در دسترس نبودن این اکسسوری ها می توانید به کمک دو سنجاق مویی بندها را به شکل ضربدری در بیاورید و در پشت لباس پنهان کنید .

پنهان کردن بند سوتین زیر لباس های دکلته و مجلسی

در نظر داشته باشید که استفاده از سوتین برای زیر لباس دکلته اهمیت زیادی دارد و افراد هنگام پوشیدن لباس های دکلته دغدغه زیادی نسبت به پنهان کردن بندهای سوتین خود دارند . همین موضوع موجب شده است تا خانم ها از پوشیدن این مدل لباس ها خودداری می کنند؛ اما با وجود ترفندهای مختلف به راحتی می توانید از سوتین برای زیر لباس دکلته مورد استفاده قرار دهید .

 • در چنین موقعیتی تنها به دو سنجاق مویی نیاز دارید .

 • سوتین خود را بپوشید و بندها را در بخش پشتی از جای خود خارج کنید .

 • سپس آن ها را روی بند کمری سوتین خود قرار دهید .

 • به کمک دو یا چند سنجاق بندها را روی قسمت کمری سوتین خود فیکس کنید .

استفاده از گیره های کاغذی

در صورت ناموفق شدن تمامی روش های گفته شده، می توانید بند سوتین خود را به کمک گیره های کوچک فلزی پنهان کنید . در این روش برای پنهان کردن بند سوتین تنها به گیره های فلزی کاغذ نیاز دارید .

ابتدا سوتین مورد نظر را پوشیده و سپس دست های خود را از بندها بیرون بیاورید .

بندها را در قسمت جلویی کاپ به یکدیگر نزدیک کرده و به کمک یک یا دو گیره کاغذی فلزی آن ها را به یکدیگر نزدیک کنید .

استفاده از کش مو

در صورتی که از لباس های بدون آستین یا تاپ استفاده می کنید، مطمئنا دیده نشدن بندهای سوتین حائز اهمیت است . برای برطرف کردن چنین مشکلی یک راه حل ساده و کاربردی وجود دارد که آن نیز استفاده از کش مو است .

در این ترفند کش موی خود را برداشته و آن را از حلقه یک طرف بند سوتین عبور دهید . کش مو را به حدی که روی پوست شما محکم شود، بکشید . سپس این کار را در سمت دیگر نیز تکرار کنید . در نهایت بند سوتین پنهان می شود و نسبت به لیز خوردن یا بیرون آمدن بندهای سوتین نگران نباشید . انجام این ترفند برای تمامی لباس ها قابل اجرا است .

چرا نحوه بستن بند سوتین دکلته اهمیت دارد؟

انواع بستن بند سوتین دکلته باعث می شود تا بتوانید با تمامی لباس ها ظاهر شیک و جذابی داشته و ومحدودیتی نسبت به پوشیدن انواع مختلف لباس ها را نداشته باشید .

در حال حاضر روش ها و ترفندهای متعددی برای بستن بند سوتین دکلته وجود دارد، که استفاده از انواع لباس های مجلسی را راحت تر می کند . در صورتی که قصد پوشیدن انواع مختلف لباس های مجلسی را دارید، باید با نحوه انواع بستن بند برای سوتین دکلته آشنا باشید؛ زیرا در صورت دیده شدن از جذابیت استایل شما کم می شود و ظاهر زیبایی نخواهید داشت .

نکات کاربردی برای بستن و پنهان کردن بند سوتین مجلسی دکلته

برخی از بندها ظاهری زینتی دارند، که هنگام استفاده از آن دغدغه ای نسبت به پنهان کردن بند سوتین خود نخواهید داشت و تنها کافیست آن را جایگزین بند سوتین مجلسی کنید .

معمولا بند سوتین دکلته متحرک بوده و امکان تعویض کردن آن وجود دارد، پس می توانید در مواقع ضروری بندهای آن را مورد استفاده قرار ندهید .

در صورت خرید سوتین برای لباس دکلته بهتر است به همرنگ بودن آن با لباس مجلسی و تناسب بندهای آن با بندهای لباس توجه داشته باشید .

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف