38 مدل شامپوی کراتینه برای داشتن موهای شاداب و درخشان

تاریخ انتشار: 15 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2423

آیا از موهای خشک،وز و آسیب دیده رنج می برید؟ آیا در مورد درمان موی کراتین چیزی شنیده اید؟ آیا کراتین برای موها بی خطر و مفید است؟ مهمترین آسیب مو چیست؟ در اینجا  ما  30 بهترین شامپوی کراتینه برای مو را انتخاب کردیم .در ادامه بخوانید و همه چیز در در مورد کراتینه مو یاد بگیرید.

متخصصان مراقبت از مو همیشه توصیه می کنند از شامپوی پروتئینی برای افزایش محتوای پروتئین طبیعی پوست سر استفاده کنید. با این وجود ، آیا می دانید چگونه بهترین شامپوی پروتئین مو متناسب با نوع موی خود انتخاب و استفاده کنید؟

با ادامه استفاده از رنگ های مصنوعی ، محصولات مراقبت از مو و استفاده منظم از اتو و سشوار ، درصد پروتئین طبیعی در مو به تدریج کاهش می یابد. در مواردی که این عوامل منجر به از بین بردن پروتئین ، روغن های مو و ویتامین های مغذی و مرطوب کننده پوست سر شود که منجر به خشکی مو ، آسیب به فولیکول ها و موج و ریزش آنها می شود. البته ، روش درمانی ایده آل استفاده از شامپوی پروتئینی برای جایگزینی مقدار کم پروتئین است.

کراتین چیست؟ و شامپو کراتینه مو چیست؟ آیا برای موهای خشک ، آسیب دیده و چرب مفید و بی خطر است؟ چه چیزی مضر است و بهترین انواع مو کدامند؟

ابتدا به علل آسیب رساندن به مو اشاره می کنیم

 1. رژیم غذایی ضعیف
 2. استفاده بیش از حد از آرایشگاه ها
 3. قرار دادن مو در معرض دمای بالا و مدت طولانی
 4. عدم توجه به مو و مراقبت روزمره و روزمره از آن
 5. استفاده بیش از حد از کرم ها و شامپوها.
کراتینه مو چیست؟

این یک پروتئین فیبری(مانند کلاژن) طبیعی است که توسط کراتینوسیت ها تولید می شود که ساختار اصلی مو را تشکیل می دهد ، زیرا در ریشه های مو و ریشه آن یافت می شود و مسئول صافی ، لطافت و صافی مو است. کراتین همچنین در پوست و ناخن ها یافت می شود و مسئول انعطاف پذیری و نرمی پوست و استحکام ناخن ها است.

شامپو کراتینه

شامپوی کراتینه شامپویی است که علاوه بر برخی اسیدهای آمینه از 3 پروتئین ضروری یعنی کراتین ، کلاژن و ابریشم تشکیل شده است. هر پروتئین فوایدی به آن اختصاص داده است. در جایی که کراتین مو را مرطوب و محافظت می کند تا زمانی که دوباره شسته شود. کلاژن خاصیت ارتجاعی و نرمی فولیکول های مو را افزایش می دهد . پروتئین ابریشم فولیکول های مو را تقویت و تغذیه می کند.

که به این معنی است که انواع شامپوهای کراتینه  به تغذیه فولیکول های مو ، درمان موهای خشک و آسیب دیده و ترمیم شکاف های انتهایی کمک می کنند.

فواید شامپو و نرم کننده کراتین برای مو

مزایای استفاده از این محصولات غنی شده با کراتینه عبارتند از:
 1. ساختار پروتئینی موهای آسیب دیده خود را بازسازی کنید.
 2. موها را نرم کرده و خاصیت ارتجاعی آنها را افزایش دهید.
 3. به موها سلامتی و لطافت بدهید.
 4. به حفظ موهای صاف کمک می کند.
 5. فولیکول های مو را تقویت کرده و از ریزش آن محافظت می کند.
 6. سلامت و نشاط مو را حفظ می کند.
 7. حاوی مواد شیمیایی نیست که موها را از بین می برد مانند (سولفاتها ، کلرید سدیم ، پارابن ، پلی اتیلن ، فرمالدئید ، الکل و تولوئن).
اهمیت کراتین برای مو؟

اهمیت کراتین در موارد مختلفی نهفته است: از جمله نرمی و لطافت مو ، موهای سالم و سرزنده ، تقویت فولیکول های مو و جلوگیری از ریزش و شکستگی آسان ، و همچنین کراتین برای صاف و صاف کردن مو مهم است. برای موهای خشک و آسیب دیده که فاقد کراتین هستند بسیار مهم است. اگر لایه کراتینه مو آسیب دیده باشد ، موهای شما بسیار سریع سلامتی و قدرت خود را از دست می دهد و آسیب دیده و شکننده می شود و به سرعت می شکند. و در این حالت ، شما باید هرچه سریعتر موهای خود را درمان کنید تا از آسیب رسیدن به لایه طبیعی کراتین ، که بعدا بهبود آن برای شما دشوار خواهد بود ، مگر با استفاده از درمان های دائمی.

منظور از درمان موی کراتینه چیست؟ آیا برای موهای خشک و آسیب دیده مفید و بی خطر است؟ و مهمترین عیب سلامتی چیست؟

درمان موی کراتین دقیقاً همین چند سال اخیر محبوب شد. جایی که در برزیل برای درمان موهای فر و آسیب دیده ظاهر شد. پس از سال 2007 ، آن را به تعدادی از کشورها گسترش داد ، و محبوبیت بین المللی زیادی را به دست آورد. انواع مختلفی از شامپو کراتینه برای درمان موهای خشک ، آسیب دیده و وز شده تولید شده است. بعداً به نظر می رسید که کرم ها و نرم کننده های کراتینه مو تقاضای مشتریان را برای آنها افزایش می دهد و محبوبیت و شهرت آنها را بیش از پیش افزایش می دهد. درمان موی کراتین یک روش درمانی ارگانیک به نام درمان برزیلی است که در آن لایه نازکی از کراتین مصنوعی به رشته های مو اضافه می شود و بدون تماس با پوست سر به خوبی توزیع می شود تا موهای مجعد جدا شود و موهای خشک و آسیب دیده درمان شود.

مهمترین مزایای درمان موی کراتینه و مهمترین معایب سلامتی

شاید رایج ترین مشکلی که به نظر می رسد شامپوی کراتینه در آن درمان می شود ، درمان موهای خشک ، آسیب دیده و صاف کردن موهای درشت و مجعد برای تسهیل شانه زدن و جلوگیری از ریزش ، شکستگی و شکنندگی آن برای مدتی است که دائمی نیست ، از 3 تا 4 ماه ها. بدون هیچ مزیت دیگری برای سلامتی و نشاط پوست سر و خود فولیکول های مو.

یا مهمترین مضراتی که کراتین برای سلامت مو ایجاد می کند عبارتند از: از آنجا که کراتین حاوی مواد شیمیایی است ، مهمترین آنها فرمالدئید است که موها را صاف می کند ، اما استفاده مکرر و استفاده نادرست از آن از کراتین ممکن است بر سلامت پوست سر و فولیکول های مو تأثیر منفی بگذارد. شکنندگی مو را افزایش می دهد ، رشد آن را ضعیف می کند ، ریزش مو را افزایش می دهد ، و ممکن است منجر به طاسی و ریزش عمده مو شود. همچنین به شما کمک می کند تا پوست سر را تحت فشار قرار داده و در معرض عفونت های پوستی قرار دهید ، لایه های جمع شده از شوره سر را افزایش داده و همچنین باعث حساسیت و تحریک پوست می شود.

بنابراین ، بسیاری از متخصصان مراقبت از مو توصیه کرده اند که هنگام استفاده از کراتین برای مو باید مراقب باشید ، زیرا نباید در تماس مستقیم با پوست سر باشد و همچنین باید برای دوره های طولانی بین اولین و دومین استفاده از آن استفاده شود. کراتین برای موهای زیر 18 سال توصیه نمی شود.

چگونه می توان فهمید که موهای شما به شامپوی پروتئینی نیاز دارد یا خیر؟

با وجود مزایای شامپوی پروتئینی برای انواع موها ، مراحلی وجود دارد که می توان اطمینان حاصل کرد که آیا موهای شما به یک شامپوی پروتئینی نیاز دارند یا خیر

رشته ای از موهای خود را بگیرید ، کمی مرطوب کنید و سپس آن را بین انگشتان خود بکشید.

اگر موهای شما بدون شکستن به راحتی کشیده می شود ، پس نیازی به استفاده از شامپوی کراتینه نیست. و اگر موهای شما به راحتی می شکند ، بنابراین شما باید از بهترین شامپوی کراتینه مو استفاده کنید که کاملاً مناسب نوع موی شماست.

بهترین انواع شامپو کراتینه مو

خوب ، اگر واقعاً مطمئن هستید که موهای شما باید از شامپوی پروتئینی استفاده کنند ، پس باید بهترین شامپوی کراتینه را انتخاب کنید تا نتایج سریع و خوبی داشته باشید.  30  بهترین شامپوی کراتینه برای شما تهیه و تنظیم کرده ایم آنها را با توجه به نوع مو خود انتخاب کنید.

1. شامپو کراتینه مو لروکس مدل Aloevera وزن 550 گرم

شامپو کراتینه مو لروکس مدل Aloevera وزن 550 گرم
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهضد ریزشدرخشان کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
ویتامین دارد
عصاره دارد
نوع عصاره آلوئه ورا
شماره مجوز 1335/ظ/32
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای شکنندهموهای آسیب دیده
سایر توضیحات ترمیم کننده
صاف کننده

2. شامپو کراتینه ضد ریزش آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر

شامپو کراتینه ضد ریزش آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهضد ریزش
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 300 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره ندارد
شماره مجوز 38/14416
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها
سایر توضیحات شامپو کراتینه تقویت کننده
حاوی روغن های نارگیل و دانه انگور
مناسب موهای دارای ریزش و کم پشت

3. شامپو کراتینه و نرم کننده مو لامنین حجم 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه و نرم کننده مو لامنین حجم 200 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهصاف کننده
مناسب برای خانم ها
حجم 200 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره آلوئه‌ورا، پوست لیمو
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز -
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها
سایر توضیحات رفع گره مو
جلوگیری از موخوره وشکستگی انتهای مو
بدون اشک و سوزش چشم

4. شامپو کراتینه آگرادو مدل KERATIN حجم 400 میلی لیتر

شامپو کراتینه آگرادو مدل KERATIN حجم 400 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهترمیم کنندهبراق کنندهصاف کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 400 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین
کشور مبدا برند اسپانیا
شماره مجوز 112313068593998
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای نازکموهای فرانواع موها
سایر توضیحات فرمولاسیون ویژه به منظور ترمیم بافت مویرگ ها
صاف کردن موهای فر و مجعد و رفع وز مو
افزایش درخشندگی و شفافیت موها
حاوی کراتین هیدرولیز شده

مو یکی‌از تاثیر‌گذارترین عوامل بر زیبایی افراد است. این تاثیر، بیشتر زمانی‌است‌ که افراد موهایی سالم داشته‌باشند. به‌جز رعایت موارد زیادی در نگهداری‌از موها، انتخاب یک شامپوی مناسب هم می‌تواند بسیار کارساز باشد. شامپو کراتینه آگرادو یکی‌از شامپوهای مناسب برای آقایان وخانم‌هایی است‌که می‌خواهند موهایی صاف و نرم داشته باشند. این‌محصول حاوی مرغوب‌ترین کراتین هیدرولیز شده است‌که ضمن صاف‌کردن موها، باعث تقویت فیبر مو شده و با‌افزایش درخشندگی و شفافیت موها‌، سلامت موها‌را تضمین می کند .

این‌محصول با ‌ترمیم ساقه‌مو‌، از‌ایجاد موخوره و شکستگی موها در‌اثر خشکی زیاد جلوگیری می‌نماید و گزینه‌ای ایده‌آل برای از‌بین‌بردن وز موها است. این شامپو حاوی ویتامین E بوده و ازفرمولاسیون ویژه‌ای درساخت آن استفاده شده‌است که باعث ترمیم بافت مویرگ‌ها و بهبود خون‌رسانی‌به پیاز مو می‌شود‌که رشد موها‌را افزایش‌داده و آن‌ها‌را درخشان می‌کند. این‌محصول درحجم 400 میلی‌لیتر تولید‌شده و برای انواع موها مخصوصا موهای شکننده، فر، آسیب‌دیده و موهای نازک مناسب است.

5. شامپو کراتینه مناسب موهای خشک وآسیب دیده آدرا مدل Keratin حجم 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه مناسب موهای خشک وآسیب دیده آدرا مدل Keratin حجم 200 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهترمیم کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 200 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین B5
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/12544
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای آسیب دیده
سایر توضیحات تنظیم PH پوست سر
حاوی پروتئین هیدرولیز شده کراتین 

توضیحات مختصر کالا:شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده می باشد و علاوه بر پاک کنندگی ملایم موها کراتین و فیبر مورد نیاز موها را تامین می کند. این شامپو از شکنندگی موها جلوگیری کرده و باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شود. چطوری مصرف کنیم:کف سر و ساقه مو را با مقدار مناسبی از شامپو به مدت 3 الی 5 دقیقه ماساژ دهید، سپس به آرامی آبکشی نمایید و در صورت لزوم تکرار نمایید.

لطفا دقت کنید:در صورت تماس با چشم ها، سریعا چشم هایتان را با آب شستشو دهید. دور از دسترس اطفال و در دمای مناسب نگهداری شود.

پیشنهادات:استفاده از نرم کننده های مناسب با نوع مو توصیه می شود.ویژگی های شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیدهحاوی پروتئین هیدرولیز شده کراتین و ویتامین B5رطوبت رسانی عمیق و جلوگیری از شکنندگی موافزایش درخشندگی و حالت پذیری موترمیم کننده موهای آسیب دیده جلوگیری از ایجاد گره و موخورهتنظیم PH پوست سرمعرفی شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیدهشامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده بوده و با رطوبت رسانی عمقی به موها از شکنندگی موها جلوگیری می کند و باعث افزایش درخشندگی و حالت پذیری موها می شود. این شامپو حاوی پروتئین هیدرولیز شده کراتین می باشد که علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده، از ایجاد گره و موخوره جلوگیری می کند.

ترکیبات شامپو کراتینه آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده کراتین هیدرولیز شدهکراتین هیدرولیز شده باعث ترمیم و احیاء رشته، تار شاخی و ساقه موها بخصوص ناحیه هایی از مو که در اثر عواملی همچون شامپو، رنگ، دکلره و دیگر مواد شیمیایی مثل مواد فر دچار آسیب، سوختگی و خشکی شدید شده اند، می شود.پانتنولپانتنول یا همان پیش ساز ویتامین B5 قدرت نفوذ بالایی در پوست و مو دارد به همین دلیل معمولا از پانتنول در شامپو ها به عنوان نرم کننده، حالت دهنده و مرطوب کننده استفاده می شود. از آنجایی که پانتنول قابلیت جذب و نگهداری آب را دارد یک مرطوب کننده ایده آل به شمار می رود. پانتنول میزان آب ساقه مو و در نتیجه خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد.

پانتنول می تواند از مناطق فاقد کوتیکول وارد ساقه مو شود و حالت پذیری و درخشش و نرمی مو را افزایش دهد.اسید چرب نارگیل اسید های چرب غیر اشباع به پروتئین های موجود در ریشه و تارهای مو وصل شده و از موها در برابر عوامل مخرب محافظت می کند و بدین ترتیب از ایجاد موخوره و خشکی و شکنندگی مو جلوگیری می کند. استفاده موضعی از اسید چرب روغن نارگیل باعث افزایش خون رسانی و اکسیژن به ریشه موها شده و آن ها را تقویت می کند.

ترکیبات:سدیم لوریل اتر سولفات صدفی، سدیم لوریل اتر سولفات، کوکامید پروپیل بتائین، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید(اسید چرب نارگیل)، سدیم کلراید، کراتین هیدرولیز شده، گلیسیرین، پلی کواترنیوم 10، دی سدیم ا د ت آ، آب دیونیزه، پرو ویتامین B5، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

6. شامپو کراتینه ضد شوره آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر

شامپو کراتینه ضد شوره آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر
خصوصیت ضد شوره
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 300 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره جنسینگ و زنجبیل
شماره مجوز 38/14415
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها
سایر توضیحات شامپو کراتینه ضد شوره
حاوی عصاره جنسینگ و زنجبیل
جهت رفع انواع شوره های مقاوم

7. شامپو کراتینه تثبیت کننده رنگ مو آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر

شامپو کراتینه تثبیت کننده رنگ مو آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر
خصوصیت تثبیت‌کننده رنگ
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 300 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره توت های وحشی
شماره مجوز 38/14413
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای رنگ شده
سایر توضیحات - شامپو کراتینه تقویت کننده
حاوی عصاره توت های وحشی
مناسب موهای رنگ و دکلره

8. شامپو کراتینه کلیون مدل Herbal Gentle Shampoo حجم 500 میلی لیتر مناسب موهای معمولی

شامپو کراتینه کلیون مدل Herbal Gentle Shampoo حجم 500 میلی لیتر مناسب موهای معمولی
خصوصیت تقویت‌کنندهروزانه
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Eویتامین B5
عصاره دارد
نوع عصاره درخت توس - بومادران
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 1034179963885890
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای معمولی
سایر توضیحات تقویت کنندهشاداب کننده و درخشان کننده
حاوی کمپلکسی از کراتین ها و ویتامین ها
حاوی عناصر طبیعی مانند درخت توس و بومادران

9. شامپو کراتینه موهای چرب کلیون مدل Fruit Extracts Shampoo حجم 500 میلی لیتر

شامپو کراتینه موهای چرب کلیون مدل Fruit Extracts Shampoo حجم 500 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهکاهش دهنده چربیبراق کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
نوع عصاره سدر - پرتقال - نارنگی - کراتین
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 1034179963885890
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای چرب
سایر توضیحات تقویت کننده و محافظت کننده
حاوی کمپلکسی از کراتین و ویتامین ها
حاوی عصاره سدرپرتقال و نارنگی
جهت افزایش سلامت و نرمی موها

10. شامپو کراتینه موهای خشک کلیون مدل Natural Shampoo حجم 500 میلی لیتر

شامپو کراتینه موهای خشک کلیون مدل Natural Shampoo حجم 500 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Eویتامین B5
عصاره دارد
نوع عصاره عصاره عسل - گیاه کالاندولا
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 1034179963885890
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشک
سایر توضیحات حاوی کراتین جهت تقویت و حفاظت موها
حاوی کمپلکسی از کراتین ها و ویتامین ها
حاوی عصاره عسل و گیاه کالاندولا جهت نرمی و لطافت مو

11. شامپو کراتینه آی پلاس حجم 250 میلی لیتر

شامپو کراتینه آی پلاس حجم 250 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهنرم‌کنندهترمیم کنندهروزانهصاف کننده
مناسب برای خانم ها
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
نوع عصاره حاوی عصاره بابونه
شماره مجوز 38/12493
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده قداری از شامپو را بر روی موی سر مالیده، به آرامی ماساژ داده و کف حاصله را دو دقیقه نگه داشته، سپس آبکشی نمایید.
مخصوص انواع موهاموهای آسیب دیدهموهای نازکموهای شکننده
سایر توضیحات - حاوی عصاره بابونه
مناسب برای موهای نازك، شكننده و آسیب دیده
استحكام بخش و تقویت كننده مو
تسهیل شانه پذیری، ترمیم موخوره
دارای مولتی ویتامین جهت تقویت ریشه و ساقه مو

کراتین یک نوع پروتئین خاص در ساختار موهاست که نقش بسیار مهمی در بازسازی ساختار پروتئین مو داشته و می تواند به خوبی موهای آسیب دیده را درمان کرده و ظاهر بسیار درخشانی را برای موها ایجاد کند. با گذشت زمان و استفاده از شامپو کراتینه آی پلاس متوجه خواهید شد که موهایتان بسیار ابریشمی و صاف شده است. روش مصرف : مقدار کافی از شامپو را بر روی موی سر خیس مالیده و تا حصول کف مناسب به آرامی ماساژ دهید و سپس خوب آبکشی نمایید .

12. شامپو کراتینه پیگاویوا حجم 250 میلی لیتر به همراه ماسک رشد مجدد و بازسازی مو پیگاویوا حجم 20 میلی لیتر

شامپو کراتینه پیگاویوا حجم 250 میلی لیتر به همراه ماسک رشد مجدد و بازسازی مو پیگاویوا حجم 20 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهضد شورهتقویت‌کنندهضد ریزشروزانهترمیم کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین و انواع عصاره گیاهی
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 1552401049
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای چربموهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای آسیب دیده
سایر توضیحات سرشار از کراتین ماده حیاتی مو
تقویت کننده و ضد ریزش مو
رویش مجدد و بازسازی مو از ساقه
مملو از انواع عصاره های طبیعی گیاهی
حاوی ویتامین E
پک دو عددی شامل یک عدد شامپو کراتینه حجم 250 میلی لیتر و یک عدد ماسک بازسازی و رویش مجدد حجم 200 میلی لیتر

شامپو کراتینه و تقویت کننده ساختار موها که پس از شستشو موها را لطیف، شاداب و براق می کند. شامپو موی سر حاوی کراتین پیگاویوا حاوی کوکامید و پروپیل بتائین است که سورفکتانی ملایم است، ضد الکتریسیته ساکن مو بوده، سبب کاهش التهاب پوست و سوزش چشم ها شده، ضد عفونی کننده و جایگزین مواد شوینده مضر و آسیب رسانی شده است. پلی کواترینیوم با ایجاد مراکز مثبت جذب مناطق منفی مو شده و به صاف کردن موها، سهولت شانه خوری موی مرطوب و خشک به حداقل رساندن تخلخل موها، اضافه کردن حجم موها و از بین بردن الکرتیسیته ساکن مو کمک کرده و به همراه دایمتیکون به تهویه موها کمک کرده و حالت ابریشمی به موها داده و از گره خوردن موها جلوگیری میکند.

کراتین هیدرولیز شده از مواد مهم و حیاتی در این شامپو میباشد که جاذب رطوبت بوده و به نحوی رطوبت را در خود نگه داشته و ضمن آبرسانی به موها، اثرات مخرب اتو کشی، حرارت، اکسیدان را که سبب از دست رفتن کراتین طبیعی موها است را جبران کرده و به مو حیاتی دوباره میبخشد.استفاده از گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید که خاصیت ضد تحریک پذیری و نرم کنندگی دارد و ضمن ناپایداری کف از خستگی و زردی پوست و مو جلوگیری میکند، از مزایای استفاده از این شامپو میباشد.

ماسک رویش مجدد و بازسازی کننده به همراه شامپو کراتینه از برند معتبر پیگاویوا ساخت کشور ایتالیا است که پیشینه ای بسیار قوی در حوزه مراقبت از مو دارد. کراتین اصلی ترین ماده تشکیل دهنده ساقه مو می باشد که دراثر استفاده مداوم از مواد شیمیایی، اکسیدان و اتوکشی از بین می رود. کراتین هیدرولیز شده این محصول به ساقه مو می پیوندد و شکاف ایجاد شده از آسیب را پر کرده و سبب مقاومت و محافظت از مو می شود. ماسک بازسازی کننده و رویش مجدد پیگاویوا مو با داشتن مواد مغذی و حیاتی مو شامل روغن درخت چریش که از پوسته پوسته شدن و خشکی پوست جلوگیری می کند با خشکی مو مقابله کرده و مانع از سفیدی زود هنگام و ریزش مو می شود.

عصاره برگ حنا و عصاره دانه کنجد به همراه عصاره برگ زیتون که غنی از ویتامین E می باشد موها را تغذیه و ترمیم نموده و با داشتن اثرات ضد باکتری و ضد قارچی عصاره دانه کنجد، عصاره گل میمونی و کراتین هیدرولیز شده (که ماده حیاتی مو را تشکیل می دهد) به بازسازی موهای آسیب دیده کمک می کند. دایمتیکن اثر ضد الکتریسیته ساکن داشته و به همراه ستریمونیوم کلراید با بستن منافذ کوتیکول های مو به آن ها ظاهری درخشان می بخشد و از گره خوردن موها در هنگام شانه شدن جلوگیری می نماید.

13. شامپو تقویت کننده مو مدل شامپو کراتینه ویلایس مدل Yourhair حجم 550 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده مو مدل شامپو کراتینه ویلایس مدل Yourhair حجم 550 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهروزانهترمیم کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 550 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Aویتامین B3ویتامین Cویتامین D
عصاره دارد
کشور مبدا برند استرالیا
شماره مجوز 8694965534544
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای رنگ شده
سایر توضیحات 100% بدون سولفات
تمیز کردن و پاک سازی مواد مضر
تنظیم چربی مو
قوی سازی، ضخیم سازی و نرم کردن مو
بهبود رشد مو
درمان و بهبود موهای صدمه دیده
پاک سازی تدریجی و آبرسانی عمیق
نگهداری سلامت تر و قویتر موها
آمونیاک ندارد
چربی ندارد
پارابن ندارد
الکل ندارد

شامپو کراتینه ویلایس اصلی ترین نیاز موهای شما برای براق و درخشنده و زیبا ماندن، یعنی نیاز به کراتین را به شیوه ای کاملا اصولی برطرف می کند. این شامپو از طریق تزریق کراتین به موهای شما، خشکی و شکنندگی را در آن ها برطرف می سازد و موهایی سالم و زیبا که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند را به شما هدیه می دهد. اسید آمینه های موجود در فرمولاسیون این شامپو کراتینه از برند استرالیایی ویلایس، موهای شما را تقویت می کنند و از طریق تغذیه عمقی آن ها، حالت براق و درخشنده ای را به آن ها می بخشند.

این شامپو عاری از سولفات بوده که از آن به عنوان یک دشمن بسیار بزرگ برای کراتین موهای شما یاد می شود. فرمولاسیون گیاهی که شامپو ویلایس از آن برخوردار است، قدرت بالایی را برای تمیز کنندگی و پاکسازی موها به این شامپو بخشیده است. از دیگر مزیت های این شامپو می توان به قدرت آن در تنظیم چربی مو، ضخیم تر کردن موها، بهبود سرعت رویش موها و … اشاره کرد.

14. شامپو کراتینه کلیون مدلHoney And Calenula Extracts حجم 500 میلی لیتر مناسب موهای خشک

شامپو کراتینه کلیون مدلHoney And Calenula Extracts حجم 500 میلی لیتر مناسب موهای خشک
خصوصیت تقویت‌کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم ۵۰۰ میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Eویتامین B5
عصاره دارد
نوع عصاره عصاره عسل - عصاره گیاه کالاندولا
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز ۳۲۳۴۸۴۴۲۲۶۱۰۳۳۳۹
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشک

15. شامپو کراتینه مو دکس مدل Tuz Icermez حجم 800 میلی لیتر

شامپو کراتینه مو دکس مدل Tuz Icermez حجم 800 میلی لیتر
خصوصیت روزانه
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 800 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره پنبه
کشور مبدا برند ترکیه
شماره مجوز 1489844131457
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها

16. شامپو مو کراتینه برزیل کاکائو مدل َAnti residue حجم 1 لیتر

شامپو مو کراتینه برزیل کاکائو مدل َAnti residue حجم 1 لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهترمیم کنندهکاهش دهنده چربی
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 1000 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین و کاکائو
کشور مبدا برند امریکا
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موهاموهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهموهای فرموهای شکننده

17. شامپو مو کراتینه پیگا ویوا غنی شده با عصاره کراتین مدل Keratin Extra Richحجم 250 میلی لیتر

شامپو مو کراتینه پیگا ویوا غنی شده با عصاره کراتین مدل Keratin Extra Richحجم 250 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهنرم‌کنندهترمیم کنندهصاف کننده
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
نوع عصاره گیاهی و کراتین
کشور مبدا برند ایتالیا
شماره مجوز 7185974764791312
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها

18. شامپو مو سافت کر مدل کراتینه حجم 500 میلی لیتر

شامپو مو سافت کر مدل کراتینه حجم 500 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهترمیم کنندهصاف کنندهدرخشان کننده
مناسب برای خانم هاآقایانآقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین B5
عصاره دارد
نوع عصاره آلوئه ورا
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/16854
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای چربموهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای فرانواع موها

19. شامپو مو سولکس مدل کراتینه حجم 1000 میلی لیتر

شامپو مو سولکس مدل کراتینه حجم 1000 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهترمیم کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 1000 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ترکیه
شماره مجوز 86565987
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای آسیب دیده
سایر توضیحات این شامپو آبرسان و احیاکننده موهای آسیب دیده می باشد.

20. شامپو مو لافارر مدل کراتینه و موهای رنگ شده حجم 200 میلی لیتر

شامپو مو لافارر مدل کراتینه و موهای رنگ شده حجم 200 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهضد ریزشترمیم کنندهتثبیت‌کننده رنگنگهدارندهآبرسان
مناسب برای خانم هاآقایان/خانم ها
حجم 200 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره دانه انار، چای سبز
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/25687
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهموهای نازک

21. شامپو مو دیترون مدل کراتینه حجم 200 میلی لیتر

شامپو مو دیترون مدل کراتینه حجم 200 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهترمیم کنندهصاف کنندهآبرسان
مناسب برای آقایان/خانم ها
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین B5
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/18291
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای نازکموهای فر

22. شامپو مو او جی ایکس مدل کراتینه حجم 385 میلی لیتر

شامپو مو او جی ایکس مدل کراتینه حجم 385 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهترمیم کنندهضد ریزش
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 385 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
شماره مجوز 5874563212587456
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها

23. شامپو تقویت کننده مو دکس مدل کراتینه حجم 1000 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده مو دکس مدل کراتینه حجم 1000 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهروزانهصاف کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 1000 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Aویتامین Bویتامین Eویتامین B7
عصاره دارد
شماره مجوز 176890004321
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای رنگ شده

شامپو بدون نمک دکس رنگ مشکی دارای خاصیپت خنک کنندگی می باشد. این شامپو با فرمولاسیونی غنی از منتول، کراتین و بیوتین، دارای خواص بیشماری برای شستشوی انواع مو می باشد. شامپو دی پی خنک کننده مناسب مصرف روزانه می باشد و با حذف نمک از فرمول خود از خشکی و ایجاد حساسیت های پوستی جلوگیری می کند. استفاده روزانه از شامپو کراتینه بدون نمک دکس، باعث افزایش حجم، طراوت بخشی و ضد التهاب می شود. استفاده از شامپو، امری اجتناب ناپذیر می باشد.

در این میان شامپوهایی با فرمولاسیون ملایم و تا حد امکان غنی از مواد مغذی، گزینه انتخابی اغلب افراد می باشد. شامپوهای روزانه دکس با نام تجاری DAILY PERFECTION و مخفف dp، با حذف سدیم کلراید یا همان نمک از فرمولاسیون خود، و استفاده از مواد اولیه عالی و مغذی، گامی موثر در جهت تولید شامپوهای با کیفیت برداشته است. شامپو دی پی دکس مدل FERAHLATICI علاوه بر حذف نمک به عنوان ماده ای مضر برای پوست سر، حاوی مواد ترمیم کننده و مغذی نظیر کراتین، ویتامین B7 عصاره نعنا با خاصیت خنک کنندگی می باشد. این محصول مناسب مصرف روزانه و برای انواع مو می باشد.

شستشوی ملایم شامپو دکس بدون نمک، قابلیت استفاده از این محصول را بر روی موهای رنگ شده و کراتینه شده افزایش می دهد. برخلاف تبلیغات فراوان در جهت اضافه کردن نمک به شامپو، سدیم کلراید و یا همان نمک به عنوان ماده ای مضر در شامپو می باشد که می تواند باعث خشکی کف سر، حساسیت و خارش و در نهایت ریزش مو شود.

24. شامپو مو کلینیک مدل کراتینه حجم ۱۰۰۰ میلی لیتر

شامپو مو کلینیک مدل کراتینه حجم ۱۰۰۰ میلی لیتر
خصوصیت ترمیم کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 1000 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
شماره مجوز ۵۶ظ۷۲۳۸
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای آسیب دیده
آمونیاک ندارد
چربی دارد
پارابن ندارد
الکل ندارد
سولفات ندارد

موهای کراتینه شده نیاز به مراقبتهای مخصوص خود دارند.تا مواد کراتین از روی تارهای مو جدانشوند.و موها به حالت اولیه و سابق خود بر نگردند.در واقع اگر شامپوی مخصوص کراتین استفاده نکنید انگار که پول خود را بیهوده برای کراتین کردن خرج کرده اید .شامپو بدون پارابن و سولفات کلینیک این امکان را برای شما فراهم کرده است .و با استفاده از ویتامین های AECو و امگا۶و۹به همراه اسیدهای چرب مفید و آنتی اکسیدانهای طبیعی نرمی و خوشحالتی را به موهای شما هدیه میدهد .


وزی، کدری، گره خوردگی، شکنندگی، عدم حالت پذیری مو به دلیل ساتفاده از مواد شیمیایی مانند رنگ، مش، دکلره، استفاده از سشوار و اتو، فر کردن موها، عدم رسیدگی مناسب، استفاده از محصولات بی کیفیت، شرایط هورمونی، محیطی و وراثتی بوجود می آید. کراتینه کردن مو در سالن های آرایش نیز به دلیل فرایند طولانی و مضر برای مو و مواد غیر استاندارد شدیدا به مو آسیب رسانده و موجب ریزش شدید مو میشود تا جایی که اکثر آرایشگران به شما اجازه نمیدهند تا موهای ریخته شده خود در سر شو را ببینید.

شامپو صاف کننده کراتینه ترزمی محصولی انقلابی در میان محصولات کراتینه مو می باشد. شرکت ترزمی انگلستان از این محصول به عنوان بهترین و پر فروشترین محصول خود نام میبرد. شامپو کراتینه صاف کننده مو ترزمی، ضد ریزش و ضد حساسیت غنی شده با کلاژن و کراتین هیدرولیز شده ریز ملکولی است که مو را به خوبی برای جذب حداکثری کراتین پاکسازی و تقویت میکند. برخلاف دیگر محصولات که در معرفی محصول خود از واژه بدون سولفات و سدیوم استفاده میکنند و این غیر ممکن است، شرکت ترزمی با فرمولاسیون فوق پیشرفته با حداقل سولفات این محصول را تولید کرده تا مناسب موهای کراتینه، رنگ شده، آسیب دیده و ضعیف باشد.

ترکیبات موجود در آن موهای وز، غیر قابل کنترل، خشک، نازک، ضعیف، رنگ شده، سوخته و آسیب دیده را به خوبی نرم، لخت، مخملی، ابریشمی و خوش حالت میکند و تنها پس ازز 7 روز استفاده از آن موها کاملا شفاف درخشان، نرم، صاف، ابریشمی، تقویت، تغذیه، ترمیم خوش حالت، لخت و سالم خواهند بود و حداقل تا 7 هفته محافظت خواهند شد. شامپو کراتینه ترزمی با دوام ترین محصول کراتینه خانگی با ماندگاری 7 هفتگی میباشد که پس از 7 روز موها را سلامت و با نشاط، بدون وز، بدون موخوره، نرم و خوش حالت میکند. شامپو صاف کننده کراتینه و آبرسان مو ترزمی جهت برطرف کردن وز، شانه نشدن، غیر قابل کنترل بودن، الکریسیته ساکن و بد حالتی موهای خشک، شکننده، ضعیف، فر و مجعد طراحی شده است که آبرسان قوی، سرشار از ویتامین E و پروویتامین B5، مقادیر فراوان کراتین مایع هیدرولیز شده ریز ملکولی با جذب سریع و اثر گزاری بالا بوده و حاوی کمپلکس کراتین مایع جهت ترمیم درون سلولی مو، افزایش جوانی و درخشندگی، کند کننده رون پیری مو و ریشه مو، ترمیم کننده، رفع وزی و موخوره مو، آب رسانی و تغذیه کامل مو می باشد.

26. شامپو مو بیوتی سیلک مدل بعد از کراتینه حجم 250 میلی لیتر

شامپو مو بیوتی سیلک مدل بعد از کراتینه حجم 250 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهنگهدارنده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/ظ/5306
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص انواع موها
سایر توضیحات شامپو بعد از کراتینه مو

27. شامپو مو فورمس مدل کراتینه حجم 500 میلی لیتر

شامپو مو فورمس مدل کراتینه حجم 500 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهترمیم کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/12541
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده مقدار مناسبی از شامپو را کف دست ریخته و موهای مرطوب را کاملا به آن آغشته نموده و به خوبی ماساژ دهید. پس از 3 الی 5 دقیقه موهای خود را کاملا آبکشی نمایید .
مخصوص موهای خشکموهای شکنندهموهای آسیب دیده
سایر توضیحات دارای کراتین هیدرولیز شده

28. شامپو مو کپیدرما مدل کراتین حجم 200 میلی لیتر

شامپو مو کپیدرما مدل کراتین حجم 200 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهدرخشان کنندهلطافت‌بخشآبرسان
مناسب برای خانم هاآقایانآقایان/خانم ها
حجم 200 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره مغز پسته
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 1673080133582204
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده هنگام استحمام مقدار مناسبی از شامپو را روی پوست سر بطور ملایم ماساژ داده و پس از 3 الی 5 دقیقه بطور کامل ابکشی نمایید . جهت اثر دهی بهتر به همراه نرم کننده حاوی کافئین و کراتین کپیدرما استفاده گردد.
مخصوص موهای چربموهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهموهای نازکانواع موها
سایر توضیحات احیاکننده و بازسازی کننده موهای آسیب دیده
ترمیم کننده موهای آسیب دیده با رنگ ، دکلره های مکرر و شنا در آبهای کلراید دار
جلوگیری از ایجاد موخوره
نرم و صاف کننده مو
افزایش انعطاف و استحکام موها

موهای ما همه روزه در برابر بسیاری از محرک های آسیب زا قرار دارند. دکلره و رنگ ، شستشوی نامناسب ، ،استفاده از محصولات زیبایی غیر معتبر، استفاده از تجهیزات زیبایی حرارتی مانند اتو مو و سشوار و... همگی از عواملی هستند که سلامت مو و پوست سر را تهدید میکنند و موجب التهاب پوست سر و زبری و شکنندگی موها می گردند.در این حالت ، انتخاب شامپوی مناسب و مغذی در جهت رفع اسیبهای وارده به موها، مهمترین قدم برای سلامت پوست و موی سر است. شامپو ترمیم کننده و کراتینه کپیدرما حاوی کراتین هیدرولیز شده ،عصاره مغز پسته ، توکوفرول ، پانتنول و پودر برگ آلوئه ورا می باشد که با تاثیر بر کوتیکول مو بافت های آسیب دیده و فرسوده را احیا کرده و در نتیجه مو را ترمیم و ابریشمی نموده و در برابر آسیبهای محیطی و شیمیایی محافظت می نماید.

29. شامپو مو ایروس مدل کراتین حجم 450 میلی لیتر

شامپو مو ایروس مدل کراتین حجم 450 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهترمیم کنندهبراق کنندهصاف کنندهدرخشان کنندهلطافت‌بخش
مناسب برای خانم هاآقایانآقایان/خانم ها
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
شماره مجوز 56/24754
مخصوص موهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای رنگ شده

شامپو کراتینه مخصوص موهای خشک و اسیب دیده ایروس با وجود کراتین مایع در ترکیبات خود باعث بازسازی موهای شما می شود. این شامپو برای موهای خشک و اسیب دیده یک انتخاب ایده ال است. این محصول شامل 19 تا نود درصد باعث کاهش ریزش مو می شود و باعث می شود موهای شما درخشان و لطیف و سالم باشد. و آسیب هایی که در طول زمان ایجاد شده است را به مرور ترمیم و برطرف می کند و جوانی و طراوت را به آنها باز میگرداند.

30. شامپو مو ایروس مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر

شامپو مو ایروس مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/26484
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای شکنندهموهای آسیب دیده
آمونیاک ندارد
الکل ندارد
سولفات ندارد

شامپو بدون سولفات کراتین ایروس مناسب انواع مو به خصوص موهای کراتین شده می باشد. کراتین موجود در این شامپو پروتئین لازم جهت صاف و نرم شدن مو را فراهم می کند. وجود این ماده می تواند مو های آسیب دیده را ترمیم کند. شامپو بدون سولفات کراتین ایروس به دلیل عدم وجود سولفات در فورمولاسیون خود باعث شده تا این شامپو شویندگی ملایمی داشته باشد و در برطرف شدن خشکی مو بسیار موثر است.

در این محصول از سورفکتانت هایی با منشا گیاهی و طبیعی نظیر سدیم لوریل گلوتامات (اسید آمینه گلوتامات +روغن نارگیل) استفاده شده است تا آسیبی برای مو های شما ایجاد نشود. این شامپو حاوی مرغوب ترین کراتین هیدرولیز شده می باشد که ضمن ابریشمی کردن مو ها، باعث تقویت فیبر مو شده و با افزایش درخشندگی و شفافیت مو ها ، سلامت مو را تضمین می کند.این محصول با ترمیم ساقه مو از ایجاد موخوره جلوگیری می نماید و گزینه ای ایده آل برای از بین بردن وز مو ها می باشد.

31. شامپو کراتین ادلیو مدل فاقد سولفات حجم 200 میلی لیتر

شامپو کراتین ادلیو مدل فاقد سولفات حجم 200 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهترمیم کنندهتثبیت‌کننده رنگبراق کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
ویتامین ندارد
عصاره ندارد
کشور مبدا برند فرانسه
شماره مجوز 4620296475873744
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهموهای کراتینه
سولفات ندارد

شامپو کراتین ادلیو مناسب برای بعد از کراتین کردن موها بوده و موجب صاف کردن مو ودرمان موهای مجعد و فر میشود.این شامپو موها را درخشان کرده و در تثبیت رنگ مو نیز موثر است.این محصول فاقد سولفات می باشد.

32. شامپو تقویت کننده مو مرو مدل کراتین حجم 250 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده مو مرو مدل کراتین حجم 250 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهترمیم کنندهتثبیت‌کننده رنگ
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین و کلاژن هیدرولیز شده
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 34/15292
مخصوص موهای خشکموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهانواع موها

شامپو کراتین و محافظ موهای رنگ شده مرو، شامپوی مناسب مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده، خشک و شکننده می باشد.این شامپو حاوی ترکیبی بسیار غنی از کراتین می باشد.استفاده مستمر از شامپوی محافظ مرو موجب افزایش نرمی و لختی موها شده و ضمن محافظت از موهای رنگ شده و کراتینه شده، آنها را براق و درخشان تر می نماید.این محصول با فرمولاسیون خاص خود از مو و پوست سر در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت نموده و با قدرت پاک کنندگی مناسب، آلودگی ها و چربی های اضافه را از سطح پوست پاک می نماید و موجب شادابی، طراوت و سلامت موها می شود.

33. شامپو تقویت کننده مو انزو مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده مو انزو مدل کراتین حجم 500 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهروزانهترمیم کنندهبراق کنندهدرخشان کننده
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 500 میلی لیتر
ویتامین ندارد
عصاره دارد
نوع عصاره کراتین ، آلوئه ورا و پروتئین گندم
شماره مجوز 56/16854
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای نازکانواع موها
آمونیاک ندارد
چربی ندارد
پارابن ندارد
الکل ندارد

رای کسانی که موهایشان را کراتین کرده اند خیلی بهتر است که بعد از کراتین مو از این شامپو استفاده کنند. شامپو کراتین انزو فرآورده ای است بی نظیرمخصوص موهای خشکوز و صدمه دیده حاوی ترکیبات کراتین که در بافت مو نفوذ کرده و ساختار مو را از ساقه تا نوک مو ترمیم و بازسازی می کند و در نتیجه شادابیطراوتنرمی و درخشندگی خاصی به موها می بخشد نکاتی درباره کراتین مو Keratin یا کراتین پروتئینی قوی است که ماده ی اصلی برای محافظت و استحکام مو می باشد؛ با افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی درصد آن در مو کاهش پیدا می کند. کراتینه کردن مو به سادگی این پروتئین را به آن باز می گرداند. اضافه کردن یک لایه پروتئین به موها ، به آن ها استحکام و آرامش می بخشد و از طرفی کار با موها را نیز راحت تر می کند.

34. شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو مدل کراتین حجم 250 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو مدل کراتین حجم 250 میلی لیتر
خصوصیت تقویت‌کنندهضد ریزشآبرسان
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
عصاره دارد
کشور مبدا برند اسپانیا
شماره مجوز 9651638769230642
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای آسیب دیده
سایر توضیحات محافظ مو در برابر آسیب مواد شیمیایی
حاوی کراتین موثر در تقویت مو و استحکام تارهای مو
باعث درخشش بی نظیر و نرمی و لطافت در موها
ضدموخوره و خشکی مو
جلوگیری از شکنندگی و ریزش موها
ابرسان بسیار قوی
سولفات ندارد


پیر و بی کیفیت شدن مو به همراه عوامل آسیب پذیر به صورت وراثتی و یا پس از استفاده از انواع رنگ مواد شیمیایی مانند رنگ های مو، عوامل محیطی، استفاده مداوم از کلاه و یا مقنعه و استفاده از تجهیزات حرارتی مانند سشوار و اتو مو از متدوال ترین مشکلاتی است که باعث خشکی و آسیب به مو می شوند. بسیاری از افراد نیز بطور مادرزادی موهایی خشک و شکننده دارند که ظاهر ناخوشایندی به فرد میدهد. شامپو آبرسان قوی مو شوآرزکف حاوی کراتین و هیالورونیک ضد ریزش و ضد شوره محصولی برای احیا، بازسازی، جوان سازی مو و ریشه مو، تقویت و تغذیه موهای ضعیف است.

با بالا رفتن سن مو و یا در اثر انواع آسیب دیدگی، نازک، کدر، وز، غیر حالت پذیری، شکننده، شوره و ریزش غیر طبیعی ضعیف و آسیب‌پذیر شده و سلامتی خودرا از دست میدهد. این شامپوی به عنوان یک موجزه عمل کرده و به واسطه فرمولاسیون منحصر به فرد به کار رفته در آن به کند کردن روند پیری مو، شاداب و نشاط دهنده مو و ریشه مو، احیا، بازسازی، ترمیم، تقویت، تغذیه و درمان مو پرداخته و مانع از پیری و غیر قابل کنترل شدن مو اثر شرایط وراثتی، محیطی و حتی استرس میپردازد.

شامپو آبرسان شوآرزکوف با استفاده از قدرت خارق العاده ترکیبات طبیعی فرموله شده در آن با روند پیری مو و پوست سر مقابله کرده و به بازسازی کوتیکول، سرامید، کلاژن و فولوکیل مو می پردازد. فرمولاسیون موجود در این محصول با عملکردی که بر روی ریشه مو دارد مانع از روند پیری مو شده و با افزایش قدرت بازسازی، شرایط را برای رویش مجدد موهایی قوی و سالم محیا می‌کند.

همچنین هیالورونیک اسید و کلاژن نیز باعث بازسازی و افزایش حجم و کیفیت مو شده و با ایجاد یک لایه محافظتی روی مو ضمن رطوبت رسانی مداوم و با کیفیت باعث تقویت حالت ارتجاعی مو شده از نازک شدن مو جلوگیری میکند. همچنین حاوی کراتین هیدرولیز شده و دیمتیکونال ارگانیک پانتنول می باشد که سرشار از انواع آمینو اسید، مواد معدنی و ویتامین هاست که ضمن رظوبت رسانی ساقه مو و پوست سر، به حفظ تعادل، محافظت، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به ریشه مو و در نتیجه نشاط و شادابی مو و جوانسازی ریشه مو، رفع کدری و وزی، نرمی و شانه پذیری مو کمک شایانی میکند. فاکتورهای تنظیم PH طراوت و درخشش موها را احیا و مواد پلیمری با پوشش کامل ساقه‌ مو انعطاف‎پذیری آنها را افزایش می‌دهد.

36. شامپو ترمیم کننده مو هربال مدل کراتین آرگان حجم 400 میلی لیتر

شامپو ترمیم کننده مو هربال مدل کراتین آرگان حجم 400 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهضد شورهتقویت‌کنندهضد ریزشروزانهترمیم کنندهتثبیت‌کننده رنگبراق کنندهحجم دهندهصاف کنندهدرخشان کنندهلطافت‌بخشضد زردیآبرسان
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 400 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین Aویتامین Bویتامین B5ویتامین Dویتامین Eویتامین B6
عصاره دارد
نوع عصاره عصاره نورشینگ و آرگان
کشور مبدا برند اسپانیا
شماره مجوز 4013468864430152
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده مقداری از شامپوی هربال را بر روی مو مرطوب و تمیز پخش نموده و با نک انگشت به صورت حلقه حلقه ماساژ داده و به منظور جذب کامل توسط مو و ریشه مو اجازه دهید 2 الی 5 دقیقه بر روی مو باقی بماند. سپس آبکشی نمایید.
مخصوص موهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهموهای نازکموهای فرانواع موها
سایر توضیحات ترمیم کننده مو و ریشه مو
بازسازی کننده مو و ریشه مو
احیا کننده مو و ریشه مو
تغذیه کننده مو و ریشه مو
حاوی کراتین ریز ملوکولی هیدرولیز شده فعال
حاوی روغن آرگان غنی شده
فاقد سیلیکون
فاقد سولفات
فاقد پارابن
فاقد نمک
تثبیت کننده رنگ مو
ضد زردی
درمان ریزش غیر طبیعی مو
ضد ریزش
رفع شوره مو و پوست سر
درخشان و شفاف کننده مو
نرم و ابریشمی کننده مو
فرمول ویژه آبرسان
رطوبت رسانی طولانی مدت و بادوام
تحریک سنتز کلاژن در ریشه مو
محرک رشد، بازسازی و تغذیه مو
مانع از کدر شدن، گره خوردگی و وزی مو
درمان ریزش مو و موهای خشک و آسیب دیده
ایجاد گردش خون و اکسیژن رسانی به ریشه مو
جوان کننده، نشاط دهنده و شاداب کننده مو
کند کننده روند پیری مو
التیام بخش
رفع موخوره
رفع الکتریسیته مو
تقویت خاصیت کشسانی و ارتجاعی مو
جلوگیری از نازک و ضعیف شدن مو
بافت سبک با جذب سریع
پوشش کوتیکول مو
حاوی سرامید و پروتئین های ساختار مو و ریشه مو
دوام رنگ مو و مراقبت ویژه از ساختار مو
محافظت از رنگ و ساختار مو در مقابل اشعه های مخرب آفتاب و آلودگیهای محیطی
ایجاد لطافت ابریشمی توسط مولکول‌های ریز مولکولی هیدرولیز شده کراتین و روغن غنی شده نورشینگ و آرگان
افزایش مقاومت و انعطاف پذیری مو
افزایش استحکام ساختار داخلی مو
حاوی رویتالیزینگ با خاصیت آبرسانی قوی
حاوی اسید نورشینگ
حاوی اسیدهای آمینه
حاوی پانتنول
حاوی كلسيم
حاوی فلاونوئید
حاوی فسفر
حاوی آنتی اکسیدان
حاوی پالمیتولئیک
حاوی کلاژن
مناسب انواع مو به ویژه موهای خشک، شکننده، آسیب دیده، موهای رنگ مش و یا دکلره شده
پوشاندن و پر کردن شکستگی ها و شکاف های ساختار مو

هربال به عنوانه با ارزش ترین و پر فروشترین برند آرایشی و بهداشتی اسپانیا با استفاده از پیچیده ترین فرمولاسیون در پیشرفته ترین لابراتوری های اروپا تحت نظارت بهترین متخصصین به عنوان پیشرو در ارائه محصولاتی با کیفیت اول در سطح اروپا و جهت ارتقای سطح کیفیت لاین آرایشی و بهداشتی محصولی با فرمولاسیون فوق پیشرفته ارائه داده است که هم اکنون در اختیار ما قرار گرفته است.

شامپو ترمیم و احیا کننده مو کراتین آرگان هربال ضمن آن که انتخواب فوق العاده ای برای مراقبت، درمان و شستشوی موهای صاف، فر، رنگ، دکلره، بلند، هایلایت شده و موهایی که تحت تاثیر مواد شیمیایی قرار گرفته اند می باشد برای موهای آسیب دیده نیز بسیار کارامد عمل کرده و به واسطه ترکیبات با ارزش و سری موجود در آن به ترمیم، احیا و بازسازی، تغذیه و تقویت انواع مو به ویژه موهای آسیب دیده پرداخته و نشاط و شادابی را با تامین سرامید و بازسازی کیتوکیل مو و ریشه مو باز میگرداند.

ترکیب بدون سولفات، سیلیکن، پارابن و نمک آن به همراه ترکیبات با کیفیت ترین روغن آرگان مراکشی و کراتین ریز ملوکولی هیدرولیز شده با جذب سریع، حاوی انواع آنتی اکسیدان، کلاژن، ملتی ویتامین و پالمیتولئیک موها را تمیز، ترمیم، تقویت و ساختار مو را از داخل بازسازی و رنگ مو را ثابت می کند. همچنین کوتیکول و پولک های مو را بسته و مانع کدری و رنگ پریدگی رنگ مو و از بین رفتن پروتئین های ساقه مو می شود و به عنوان شامپوی ضد زردی نیز عمل می کند.

شامپو کراتین و آرگان هربال حاوی کراتین هیدرولیز شده ریز ملکولی فعال و روغن آرگان بوده و موهای صاف شده، فر شده و موهایی که با اکسیدان و ترکیبات آن آسیب دیده، سوخته و وز با نازک شده اند را تقویت، نرم، احیاء و درخشان می کند. پروویتامین B5 به شکلی عمیق به آبرسانی، تغذیه و تقویت مو پرداخته و تا مدت طولانی رطوبت موهارا حفظ مینماید و منابع غنی از امگا 3 و ویتامین E فرموله شده موهای ضعیف و آسیب دیده را ترمیم، تقویت و تغذیه کرده و موهای آسیب دیده را بازسازی کرده و به مو حالتی نرم و ابریشمی می بخشد. شامپوی درمانی هربال با وجود پروتئین های حیایتی که سرشار از عناصر ضروری و تقویت کننده هستند، سلامت، لطافت و درخشندگی موها را افزایش داده و نشاط و جوانی مو و ریشه مو را به همراه دارد و برای انواع مو مناسب می باشد و به درمان و ترمیم مو می پردازد.

37. شامپو مو لاولی بیوتی مدل کراتین حجم 300 میلی لیتر

شامپو مو لاولی بیوتی مدل کراتین حجم 300 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهتقویت‌کنندهترمیم کنندهبراق کنندهصاف کنندهضد خارش
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 300 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین E
عصاره ندارد
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 15/16991
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
مخصوص موهای خشکموهای معمولیموهای شکنندهموهای آسیب دیدهموهای رنگ شدهموهای نازکانواع موها
سایر توضیحات فاقد سولفات
فاقد پارابن
نرم کننده
مخصوص موهای کراتین شده و حساس

برای شستشوی موهای کراتین شده، نباید از شامپوها و شوینده‌های خشن استفاده کرد. این شوینده‌ها می‌توانند باعث جدا شدن کراتین از روی موها شده و کل زحمت شما را به هدر دهند. پس همیشه به افرادی که موهای خود را به تازگی کراتین کرده‌اند، توصیه می‌شود که از شامپوها و نرم کننده‌های بدون سولفات مخصوص موهای کراتین شده استفاده کنند. چون سورفاکتانت‌های سولفاته مواد صابونی قدرتمندی هستند که برای موهای کراتینه شده زیادی خشن هستند. این در حالی است که بسیاری از شامپوهای موجود در بازار حاوی سولفات بوده و بنابراین کف زیادی تولید می‌کنند.

ماساژ مو با شامپو بدون سولفات کف زیادی بر روی مو ایجاد نمی‌کند.از طرفی محصولات دارای نمک یا سدیم کلراید، برای موهای کراتینه شده مضر هستند. سدیم (موجود در کلرید سدیم، سولفات لورث سدیم و لوریل سولفات سدیم) می‌تواند مواد کراتین را در خود حل کرده و موها را به حالت قبلی برگرداند. همچنین موی کراتینه تا جای ممکن نباید در معرض کلر در آب استخر قرار بگیرد. رعایت کردن این نکات باعث می‌شود ماندگاری این مواد روی موهای شما بیشتر شده و تا مدت زمان زیادتری از موهای صاف و خوش حالت خود لذت ببرید.برای شستشوی موهای کراتین شده به طوری که آسیب نبینند، باید به دنبال شامپوهای بدون سولفات و بدون نمک مخصوص موهای کراتینه شده و با کیفیت و برندهای مطمئن و حرفه‌ای بگردید.

بخصوص برندهایی که در کار خود تعهد و تخصص بیشتری دارند و مصرف کنندگان محصولات آن عمدتا راضی هستند. البته متخصصان مو پیشنهاد می‌کنند که از شستشوی روزانه موهای کراتین شده خودداری کنید تا ماندگاری آن بیشتر شود.به این نکته توجه کنید که شامپو کراتینه مو با شامپوی مخصوص موی کراتینه شده متفاوت است و مقصود ما دومی است. زیرا در شامپوی اول ممکن است سولفات و نمک سدیم وجود داشته باشد و منافاتی با وظیفه آن یعنی استحکام‌بخشی به ساقه مو ندارد اگر پوست و موی حساسی دارید و با استفاده از شامپو سولفات دچار عوارض جانبی شده‌اید، شامپو بدون سولفات لاولی بیوتی را امتحان کنید

38. شامپو مو زیکسار مدل کراتین و انار حجم 250 میلی لیتر

شامپو مو زیکسار مدل کراتین و انار حجم 250 میلی لیتر
خصوصیت نرم‌کنندهضد ریزشترمیم کنندهتثبیت‌کننده رنگبراق کنندهلطافت‌بخش
مناسب برای آقایان/خانم ها
حجم 250 میلی لیتر
ویتامین دارد
نوع ویتامین ویتامین B5ویتامین E
عصاره دارد
نوع عصاره انار
کشور مبدا برند ایران
شماره مجوز 56/26910
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده موهای خود را خیس نموده، سپس مقدار کافی از شامپو را به آرامی بر روی کف سر و موها ماساژ دهید. سپس به خوبی آبکشی نمایید.
هشدار : در جای خنک و دور از نور مستقیم خورشید و دسترس کودکان قرار گیرد.
از تماس کف با چشم ها جلوگیری شود و در صورت تماس اتفاقی با مقدار کافی آب چشم ها را شستشو دهید.
مخصوص موهای آسیب دیدهموهای رنگ شده
سایر توضیحات حاوی شوینده های ملایم و سازگار با پوست و مو
محافظت از رنگ و مواد کراتینه روی تارهای مو
افزایش حالت پذیری و رفع الکتریسیته ساکن مو
افزایش نرمی و رطوبت پوست سر و ساقه مو
کاهش زبری و شکنندگی موها و رفع موخوره
تغذیه پوست و مو با ویتامین ها و مواد معدنی
ترمیم آسیب های ناشی از دکلره و رنگ مو
حاوی سدیم PCA و ویتامین های B5 و E

آمونیاک ندارد
چربی ندارد
پارابن ندارد
الکل ندارد
سولفات ندارد

سولفات‌ها اساس تولید اولین شامپوهایی بودند که تجربه شستشو عمیق پوست‌های مرده، چربی و مواد شیمیایی را برای انسان رقم زدند. این ترکیبات مفید عامل اصلی کف کردن شامپوهایی هستند که همیشه از دیدن ظاهر کف آلودی که روی موها ایجاد می‌کنند به وجد می‌آییم. اما شامپوهای بدون سولفات به سلامت موها بیشتر کمک می کنند. شامپوهای بدون سولفات به حفظ رطوبت طبیعی مو کمک می کنند تا موهای شما درخشش و لطافت طبیعی خود را از دست ندهند.

اگر موهای رنگی دارید، شامپوهای بدون سولفات برای شما یک نعمت است. شامپو فاقد سولفات مناسب موهای رنگ شده زیکسار دارای عصاره انار و حاوی کراتین می باشد. موها از ۸۹ درصد کراتین، ۸ درصد رطوبت و ۳ درصد مواد معدنی تشکیل شده‌اند. کراتین در ساختار مو نقش اساسی دارد و باعث انعطاف‌پذیری و استحکام مو می‌شود. رشد و بازسازی سلول‌های مو نیز بر عهده کراتین است بنابراین در تقویت و ترمیم موهای آسیب‌دیده نقش اساسی دارد

.اگر مرتب موهای خود را رنگ، دکلره یا هایلایت می‌کنید و از مواد شیمیایی برای حالت دادن موها استفاده می‌کنید بهتر است استفاده از شامپو فاقد سولفات مناسب موهای رنگ شده زیکسار را در اولویت قرار دهید. همچنین این محصول به دلیل استفاده از عصاره انار موجب تقویت و تغذیه موها شده و باعث شفافیت طبیعی و درخشندگی و سلامت آنها می شود و می تواند رنگ موها را تثبیت کرده و از کدر شدن مجدد آن پیشگیری نماید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃